KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495156
nr 1649 5156
Oidentifierad konstnär. Signerad Boer, flickporträtt. Olja på duk, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 66x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 18:13:34
100 kr
200 kr